وکیل ملکی - موسسه حقوقی وکیل خانواده

وکیل ملکی

وکیل ملکی

وکلا با تخصص و حرفه بالایی که دارند و با دوره های چندین ساله ای که دیده اند، در امور حقوقی مختلف فعالیت کرده و فعالیت آنها به صورت کاملا حرفه ای و موفقیت آمیز انجام می گیرد. وکیل ملکی(به انگلیسی: real estate lawyer) نیز یکی از مجرب ترین و متخصص ترین وکلایی می باشد که به راحتی امور مربوط به دعاوی ملکی را انجام می دهد. امور ملکی که نیاز به حضور وکیل در حل و برطرف کردن آنها می باشد، شامل زمین های مسکونی و غیر مسکونی، زمین های تجاری، مسکن، تقسیم زمین و مسکن، فروش اموال غیر و اموالی این چنین است که ممکن است در برطرف کردن آنها مشکلی پیش بیاید.

در این مقاله به طور خلاصه با امور ملکی و وکیل مجرب ملکی آشنا میشویم. در این باره اطلاعاتی را بیان می کنیم که در صورت نیاز به بهترین وکیل ملکی بتوانید با آنها ارتباط برقرار کرده و از این وکلا کمک های لازم را برای فعالیت حقوقی مورد نظر خود دریافت کنید و به راحتی فعالیت های خود را به درستی به انجام برسانید.

وکیل ملکی
وکیل ملکی

وکیل ملکی چه کسی است؟

وکیل ملکی از جمله وکلایی می باشد که افراد به خوبی با حوزه فعالیت این افراد آشنایی داشته و امور خود در این امر اساسی را به این وکلای مجرب و حرفه ای می سپارند. وکیل ملکی وکیلی می باشد که در حوزه امور مربوط به املاک غیر منقول ( املاکی که قابلیت تغییر مکان را ندارند) فعالیت می کند. این وکلا در تقسیم بندی این املاک و زمین ها و اموری که برای این فعالیت ها به صورت غیرقانونی انجام گرفته است، دخالت کرده و با رعایت اصول قانونی تمامی مشکلات و سختی ها در این زمینه مهم را حل و برطرف می کنند.

وکیل ملکی می تواند به دعاوی ملکی مربوط به تنظیم سند ملک، اخذ پایان کار، خلع ید، جعل سند و یا فروش مال غیر، تصرف عدوانی و اموری این چنین رسیدگی کند. همچنین او می تواند در این باره پرونده موکلین خود را به راحتی حل نماید و برای موضوعات حقوقی مربوط به ملک آنها را یاری کند. این وکلا دارای تخصص بالایی هستند و می توانند در تمامی این زمینه ها با درایت و پشتکار بالایی بهترین فعالیت ممکن را انجام دهند. آنها قادر هستند تا از حقوق موکل خود دفاع کنند و به صورت توافقی میان شرکای املاک مشکلات سند و دیگر امور را برطرف نمایند.

برخی از وکلا می توانند همزمان بر روی فعاایت های حقوقی مختلف تمرکز داشته و مشکلات پرونده های حوزه های مختلف را حل و برطرف کرده و مشاوره های حقوقی در این باره به موکل خود ارائه نمایند. اما وکیل ملکی بیشتر روی مشکلات مربوط به ملک به صورت تخصصی رسیدگی می کند و تنها روی این امر تمرکز دارد. به این شکل می توان امور حقوقی در این مورد را با اطمینان کامل به این وکلا سپرده و به راحتی شاهد حل مشکلات خود در این خصوص شد.

وکیل ملکی
وکیل ملکی

انواع دعاوی ملکی

دعاوی ملکی که در بیشتر اوقات برای حل آنها نیازمند وجود یک وکیل مجرب و کاربلد هستیم به دسته ها و گروه های مختلف تقسیم بندی می شوند. هر کدام از آنها را می توان به روش های مختلف حل و برطرف نمود. انواع دعاوی ملکی را می توان به دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری و ثبتی تقسیم بندی کرد. این دعاوی تماما برای دعاوی ملکی غیر منقول می باشد که برای حل تک تک آنها باید از وکلای مجرب و متخصص کمک خواسته و مشکلات در این زمینه را حل کرد.

دعاوی ملکی حقوقی از جمله دعاوی هستند که در آن جرمی صورت نگرفته است. تنها بخشی از اصول به صورت غیر قانونی انجام شده است. این موارد عبارتند از: الزام به تحویل ملک، خسارت تاخیر در انجام تعهد، حکم تخلیه مستاجر، الزام به رفع مزاحمت، تایید رجوع از هبه و برخی از موارد دیگر که تمامی آنها با کمک  یک وکیل متخصص ملکی میسر می شود. دعاوی ملکی کیفری نیز نوع دیگری از دعاوی ملکی می باشند.

این دعاوی نیز در صورت بروز جرم در فروش و یا انتقال یک ملک نظیر فروش غیرقانونی آن و یا فروش مال غیر و اموری این چنینی انجام می گیرد. این مشکلات نیز باید با مدارک و شواهد معتبر و موجود در دست به دست وکیل ملکی مجرب در این زمینه مورد بررسی و حل و برطرف شدن قرار گیرد.

گروه دیگر دعاوی ملکی شامل دعاوی ملکی ثبتی می باشد. این دعاوی نیز شامل آن دسته از دعاوی هستند که مربوط به ثبت سند و اموری این چنینی هستند. معمولا این دعاوی تلفیقی از دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. چنین مشکلاتی به کمک وکلایی حرفه ای در تمامی زمینه ها قابل حل و بررسی می باشند. اما باید حتما توجه داشت که حتما بهترین وکیل را برای حل چنین اموری انتخاب کرد. زیرا در غیر این صورت باید زمان بسیار زیاد و حتی هزینه های بالایی را برای رفع مشکل پرونده خود حل کرده، تا بتوان به درستی به نتیجه ای مطلوب رسید و با مشکلات فراوانی در این باره رو در رو نشد.

اهمیت داشتن وکیل ملکی

مشکلات حقوقی مربوط به حوزه ملک و املاک از مهم ترین مسائلی است که امروزه در میان افراد بسیار زیادی در ایران رایج می باشد. برای حل چنین اختلافات و حل آنها با اصول قانونی و خیال آسوده حتما نیازمند یک وکیل خوب ملکی هستیم که بتواند ما را در این امر مهم با تجارب خود یاری کند. داشتن وکیل ملکی همراه خود و بهره مندی از مشاوره های حقوقی مورد توجه آنها، اهمیت بسیار زیادی دارد. از جمله این مزایا و اهمیت وجود این وکلا می توان موارد زیر را نام برد:

  • وکیل ملکی می تواند با تجاربی که دارد، اگر کار غیر قانونی در مورد املاک صورت گرفته است را به راحتی حل و برطرف نماید.
  • وکیل ملکی می تواند ارزش معاملاتی املاک را مشخص کرده و به این صورت اگر کار فروش آن انجام گیرد به صورت مقبول تری با نرخ مناسب روز و در شرایطی کاملا قانونی این عمل را انجام دهد.
  • وکیل ملکی می تواند زمان بندی دقیقی داشته و در دفاع از موکل خود دلیل و مدارک خود را در زمان درست و به موقع اظهار نماید. تا موکل او دچار خطا و مشکل نشود و بتواند به آسانی به حق قانونی خود برسد.
  • با وجود وکیل ملکی این وکیل می تواند راه گشای بسیار مجرب و با تجربه در این زمینه باشد و به این شکل حق افراد ضایع نشود و به راحتی به خواسته خود در مورد ملک و املاک دست یابند.
  • وکیل ملکی خوب بهترین مشاوره ها و راهنمایی را در این باره به موکل خود می دهد. همچنین در هر زمانی در کنار موکل خود بوده و نهایت تلاش خود را برای رسیدن موکلش به حق قانونی خود می کند.
  • می توان با وجود وکیل ملکی، امور حقوقی ملکی خود را با صرف زمان کمتر انجام داده و حل کرد.

اهمیت وجود وکیل ملکی شامل این موارد و برخی از موارد مختلف دیگر می باشد. می توان در هنگام نیاز به چنین وکلایی این موارد را در نظر داشته و با انجام تحقیقات لازم و اساسی مجرب ترین و متخصص ترین این وکلا را یافته و با آنها در ارتباط بود. به این صورت می توان به آسانی راهنمایی ها و مشاوره های لازم را از آنها دریافت کرده و به این شکل مشکلات ملکی خود را با وجود وکلایی متخصص و کاربلد حل کرده و از ضایع شدن حق خود جلوگیری کرد.

وکیل ملکی
وکیل ملکی

وکیل ملکی آنلاین

وکلای ملکی در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری و ثبتی بهترین فعالیت ممکن را دارند. این وکلا به صورت حضوری و آنلاین فعالیت های تخصصی خود را انجام داده و موکلین خود را برای رسیدن به پرونده ای موفقیت آمیز یاری می کنند. معمولا تمامی آنها دارای پرونده هایی فوق العاده عالی و موفقی می باشند. بیشترین میزان فعالیت برخی وکلای ملکی علاوه بر فعالیت حضوری به صورت آنلاین می باشد. وکلای ملکی آنلاین به روش های مختلف اینترنتی با سریع ترین روش ممکن با موکلین خود ارتباط برقرار می کنند.

این موکلین به صورت آنلاین مشاوره های حقوقی لازم در تمامی زمینه های دعاوی ملکی را به موکلین خود می دهند. در صورت نیاز نیز به صورت حضوری با این وکلا می توان ارتباط برقرار کرده و به این صورت به راحتی با کمک آنها امور خود را برطرف کرد. البته مشاوره های حقوقی در زمینه دعاوی ملکی با توجه به متعدد بودن شاخه های این حوزه حقوقی باید بیشتر به صورت حضوری فعالیت کنند و حتما باید به شکل حضوری این وکلا را در انجام تمامی مراحل دعاوی ملکی در کنار خود داشت.

اما می توان مشاوره های حقوقی اولیه را به صورت آنلاین و با ساده ترین و آسان ترین راه ارتباطی از این مشاورین دریافت کرده و سپس به شکل حضوری با آنها ملاقات کنید. همچنین می توانید به کمک آنها به نتیجه ای مطلوب در تمامی امور ملکی دست یافته و رضایت مندی بالایی نیز از چنین وکلای خوب و مورد توجه داشته باشید.

هزینه وکیل ملکی آنلاین نیز بسیار مناسب می باشد. علاوه بر صرف زمان پایین با داشتن چنین مشاوره های حقوقی می توان هزینه های کمی نیز برای این کار صرف کرده و به راحتی بهترین مشاوره های حقوقی را دریافت نموده و این مشاوره ها را در برطرف کردن دعاوی ملکی مورد توجه قرار داد. برای استفاده از خدمات وکلای مجموعه ما، با ما در تماس باشید.

دکمه بازگشت به بالا